Nudie Jeans

Opublikowany Autor Adam Magdziak
Nudie Jeans - logo

Nudie Jeans

Jak głosi myśl przewodnika marki jej produkty to “naga prawda o denimie”. Marka Nudie Jeans zajmuje się bowiem wszelkimi formami odzieży wykonanymi z tego materiału. Jej produkty są nie tylko wykonane z wysokiej jakości materiałów, ale również dzięki założeniom firmy mamy gwarancje otrzymania odzieży wykonanej z materiałów z certyfikatem “Fairtrade”, a proces ich produkcji jest w pełni ekologiczny. Marka mocno dba o standardy produkcji i solidne wynagrodzenie dla swoich pracowników (nie wykorzystywana jest tania siła robocza).

Nudie Jeans jeansy damskie

Na pewno produktem, którego nie mogłoby zabraknąć w kolekcji tej marki, to spodnie jeansowe. Dostępne w różnych krojach i rozmiarach, doskonale nadają się jako podstawa lub też uzupełnienie kreacji na każdy dzień. Wysokiej jakości materiały z których wykonywane są spodnie zapewnią każdej kobiecie komfort na jaki zasługują. Wśród dostępnych modeli jeansów znajdziemy m.in.:

  • skinny fit,
  • slim fit,
  • relaxed fit,
  • regular fit,
  • straight leg.

Day 2! #RRR the #singer in action @denimtherapy @Bloomingdales #soho #nudiejeans

A photo posted by Nudie Jeans Co (@nudiejeans) on


Nudie Jeans odzież męska

Podobnie jak w przypadku damskiej kolekcji, tak i w odzieży męskiej dostępnej w ofercie marki możemy spodziewać się przede wszystkich rzeczy wykonanych z denimu. Spodnie jeansowe dostępne w różnych krojach i kolorach (klasyczny niebieski denim, czerń). Marka dla mężczyzn oferuje również swetry, czapki z daszkiem, a także kurtki.


Nudie Jeans sklep

Produkty marki możemy nabyć za pośrednictwem sklepów internetowych. Dzięki często organizowanym w nich akcjom promocyjnym i sezonowym wyprzedażom będziemy mogli nabyć produkty z poprzednich i najnowszych kolekcji w atrakcyjnych cenach.