Oasis

Opublikowany Autor Adam Magdziak
Oasis - logo

Oasis

Marka Oasis została założona w 1991 roku w Wielkiej Brytanii przez Michaela Benatta. Od tamtej pory tworzy damską odzież, z myślą o modnych, niezależnych kobietach. Czynnikiem wyróżniającym markę od innych, jest idealne połączenie klasycznych krojów z aktualnie modnymi elementami, które pokazują klasykę w zupełnie nowym świetle.

Oasis sukienki

Proponowane przez markę sukienki to kroje, które podkreślają charakter niezależnej kobiety. Różnorodność fasonów sukienek to możliwość wyboru kreacji wieczorowej, odzieży do noszenia na co dzień, czy odzieży do pracy. Wysoka jakość materiałów i równie wysoka jakość wykonania to czynniki, które przekonają wciąż wahające się kobiety do zakupu produktów tej marki.


Oasis koszulki

Najnowsza, rozbudowana kolekcja marki, prócz sukienek, spodni, płaszczy, kurtek obejmuje również koszulki i bluzki. Uniwersalne do noszenia w różnych stylizacjach, stanowią element na który często zwracają uwagę osoby z którymi wchodzimy w interakcję. Wysokiej jakości materiał, ciekawe wzory i faktury, przykują wzrok adoratorów i zapewnią kobietom perfekcyjny wygląd.

Double denim with a beautiful embroidered twist… #oasisfashion The Falls Embroidered Shirt: 059895

A photo posted by Oasis Fashion (@oasisfashion) on


Oasis sklep

Produkty marki dostępne są do nabycia za pośrednictwem różnych sklepów internetowych. Dzięki dużej konkurencji na rynku internetowym będziemy mieli możliwość zakupu odzieży z najnowszej kolekcji w okazyjnych, niskich cenach. Warto wypatrywać również internetowych wyprzedaży, gdzie często będzie okazja do kupienia produktów z poprzednich kolekcji lub ostatnich sztuk odzieży z nowych kolekcji marki.