Only & Sons

Opublikowany Autor Klaudia
Only & Sons

Marka Only & Sons dla mężczyzn

Marka Only & Sons kierowana jest do mężczyzn dbających o swój wygląd, chcących zarówno nosić się stylowo i elegancko, jednocześnie nie poświęcając wygody i luźnej aparycji. To idealne zestawienie dla nowoczesnego mężczyzny, który nie chce aby strój przeszkadzał mu w szybkim tempie życia a przy tym świetnie oddawał jego styl, hobby czy światopogląd. Kolekcje wyróżnia neutralna kolorystyka w ponadczasowych barwach, dzięki czemu bez trudu można dopasować poszczególne elementy do swojego stylu bycia.

Only & Sons lookbook (fot. onlyandsons.com)
Only & Sons lookbook (fot. onlyandsons.com)

Nazwa Only & Sons – pochodzenie

Only&Sons to hiszpańska marka odzieżowa, co widać w wielu elementach i kolekcji. Nazwa marki Only & Sons, po polsku znaczy mniej więcej “Tyle i Synowie”, lecz jej inny zapis “Only Sons” można by przetłumaczyć jako “Tylko dla synów”, jako że marka kierowana jest do męskiej grupy odbiorców. Kolekcje marki istnieją na rynku od 2014 roku bardzo szybko zdobywając popularność wśród kolejnych klientów i ciesząc się ich uznaniem ze względu na dobrą jakość produktu w stosunku do ceny. Only&Sons jest partnerską marką dla damskiej kolekcji Only, dobrze znanej i cenionej wśród kobiet.

Only & Sons lookbook (fot. onlyandsons.com)
Only & Sons lookbook (fot. onlyandsons.com)

Oferta Only & Sons

Only & Sons to zróżnicowana oferta obejmująca style od “elegant casual” aż to typowe basicowe ubrania, które doskonale sprawdzą się w każdej sytuacji. Kroje i fasony charakteryzują się bardzo nowoczesnymi liniami, które z jednej strony wpasowują się w panujące trendy, a z drugiej są uniwersalne i klasyczne. Wśród oferty znajdziemy zarówno ponadczasowe T-shirty, które sprawdzą się w każdej sytuacji, swetry, koszulki w różnych kolorach, jak i spodnie jeansowe. Marka posiada w ofercie także kurtki przejściowe i ciepłe wełniane płaszcze, rozpinane bluzy z kapturem i swetry z wysokiej jakości materiałów. Wszystko to w niskiej i przystępnej dla polskich warunków cenach. Niestety sklep internetowy dostępny jest jedynie w języku angielskim a ciężko będzie nam znaleźć sklepy stacjonarne tej marki na terenie naszego kraju. Na szczęście produkty z kolekcji hiszpańskiej firmy dostępne są bez większych problemów w partnerskich sklepach internetowych.