Pieces

Opublikowany Autor Adam Magdziak
Pieces - logo

Pieces

Należąca do grupy Bestseller marka Pieces wywodzi się z Danii. Ta stosunkowo młoda marka (początek działalności w 2003 roku) zdołała do siebie szybko przekonać damskich odbiorców. Marka specjalizuje się w tworzeniu akcesoriów dla kobiet, lecz w jej bogatej ofercie znajdziemy również elementy odzieży i obuwie. Typowo północno-europejski styl akcesoriów idealnie dopełni brakujące elementy stylizacji i odświeży damską garderobę o nowe spojrzenie.

Pieces buty

Wysokiej jakości, o wygodnym kroju i porządnym wykończeniu – a przede wszystkim ładne i eleganckie. Takie właśnie jest obuwie z najnowszej kolekcji marki. Klasyczne, kobiece buty dzięki świeżemu spojrzeniu na modę są atrakcyjnym zakupem.

Your style directive for autumn is as simple as: boots go with everything #mynewpieces #boots #autumn

A photo posted by Pieces (@piecesofficial) on


Pieces torebki

Damska torebka to nieodłączny element stylizacji każdej kobiety. Marka doskonale zdaje sobie z tego sprawę, dlatego tworząc torebki stara się je projektować z myślą o dużej uniwersalności i użyteczności. Wykonane z wysokiej jakości materiałów lub skóry, torebki są stworzone z myślą o każdej kobiecie.

Pack your bag with your key pieces and go somewhere fun #mynewpieces #bags #weekend #fun #trip

A photo posted by Pieces (@piecesofficial) on


Pieces bielizna

Wysoka jakość wszystkich produktów oferowanych przez markę to również gwarancja wysokiej jakości damskiej bielizny. Ta, w naturalny sposób podkreśla kobiece kształty, dodając do funkcji użyteczności walory wizualne. Marka w ofercie bielizny posiada między innymi biustonosze, body i majtki.

Pieces sklep

Produkty marki z najnowszej kolekcji dostępne są do nabycia za pośrednictwem sklepów internetowych. Częste obniżki, rozmaite wyprzedaże ułatwią nam podjęcie decyzji o dobrym zakupie. Warto zainteresować się kartami stałego klienta, lub kodami rabatowymi, które umożliwią nam zakupy w jeszcze lepszych cenach.