Puma

Opublikowany Autor Paulina
Puma

Puma jest jedną z najbardziej znanych i cenionych marek sportowych na świecie. Jej historia nierozerwalnie łączy się z tworzeniem doskonałej jakości butów sportowych. Ale nie tylko. Zobacz, jak wiele ma do zaoferowania ta marka!

Puma

Marka ma bardzo ciekawą historię i jest mocno powiązana z Adidasem. Te dwie marki zostały założone przez dwóch braci, którzy po długoletniej współpracy pokłócili się ze sobą i ich drogi się rozeszły. Podobno spór dotyczył żony jednego z nich przez drugiego z braci nazywaną Pumą. Inni twierdzą, że poszło o politykę, a jeszcze inni, że o wizję rozwoju firmy. Niezależnie od tego, jaki był powód rozstania, dzięki niemu zyskaliśmy dwa świetne brandy.

Puma: znajdź sklep

Puma to marka, której sklep znajdziesz niezależnie od miejsca zamieszkania. Jeśli w najbliższej galerii handlowej nie ma salonu firmowego, prawdopodobnie są w niej sklepy, w których asortymencie znajdziesz buty i odzież tej sportowej marki. Ci z Was, którzy mieszkają poza większymi miastami najnowsze kolekcje kupią w sklepie internetowym. Bez ruszania się z domu dokonacie zamówienia. Jeśli któryś z wymienionych produktów nie do końca będzie Wam odpowiadał, zawsze możecie go zwrócić!

Rihanna dla Puma
Rihanna dla Puma

Puma buty

Jednym z najczęściej poszukiwanych elementów kolekcji marki są buty. Znajdziesz tu buty do biegania, gry w piłkę nożną, golfa czy jakiegokolwiek innego sportu. Często decydujemy się również na sneakersy, które stanowią element wielu codziennych stylizacji. Wkładając je masz pewność, że będzie Ci wygodnie podczas pokonywania codziennych wyzwań.

Odzież sportowa

Puma to nie tylko buty, ale również odzież, która sprawdzi się podczas różnych dyscyplin sportowych. Bluzy, t-shirty czy legginsy są uszyte z oddychających materiałów, które odprowadzają wilgoć. Zastosowane w nich innowacyjne technologie sprawią, że uprawianie sportu będzie jeszcze przyjemniejsze. Podczas tworzenia kolekcji kładzie się nacisk również na połączenie wygody z lifestylem. Poszczególne elementy możesz zestawić z jeansami lub innymi spodniami, by otrzymać zestaw, w którym będziesz chodzić na co dzień.