Quiksilver

Opublikowany Autor Adam Magdziak
Quiksilver - logo

Quiksilver

Historia marki Quiksilver sięga aż 1969 roku, kiedy to została założona z myślą o produkcji spodenek dla surferów wykonanych ze specjalnego materiału (boardshorty). Obecnie firma zajmuje się również produkcją desek surfingowych dla każdej grupy wiekowej, jak również produkcją odzieży i obuwia sportowego.

Quiksilver koszulki

Marka obecnie tworzy niemalże każdą element odzieży dla mężczyzn. Jednym z najbardziej rozpoznawalnym jednak są koszulki typu T-shirt z nadrukiem z logo marki. Popularne są również męskie koszulki polo, swetry, spodnie długie i krótkie, a także wysokiej jakości spodnie jeansowe, które facet dobierze do każdego stylu.


Quiksilver bluzy

Na chłodniejsze dni, czy też po wzmożonym wysiłku wysokiej jakości bluzy tworzone przez markę idealnie zabezpieczą nas przed szybką utratą ciepła, czy ataku mrozu na dworze. Marka, prócz męskiej odzieży zajmuje się produkcją wysokiej jakości sportowych ubrań dla dzieci.

Quiksilver buty

Szukają obuwia możemy z zaciekawieniem spojrzeć na ofertę marki, jeśli chodzi o męskie buty. Znajdziemy tu bowiem spory wybór butów do noszenia na co dzień (trampki, sneakersy), a także obuwie specjalistyczne tworzone z myślą o zawodowcach sportowych.

Quiksilver plecaki

Gdzie surfer podział by swoje wszystkie akcesoria? Tu z pomocą przychodzą lekkie, wygodne i wytrzymałe plecaki, którym nie straszne woda czy piasek. Plecaki dostępne są w różnych kolorach, które będą nam doskonale towarzyszyć w każdych warunkach klimatycznych i pogodowych.

Quiksilver sklep

Odzież, obuwie i akcesoria sportowe marki dostępne są w klasycznej sprzedaży detalicznej, w sklepach partnerskich (dostępnych głównie w dużych centrach i galeriach handlowych). Nabyć je możemy również za pośrednictwem sieci w sklepach internetowych. Warto często na nie zaglądać, jako że znajdziemy tam sezonowe promocje i spore obniżki cen.