Ray-Ban

Opublikowany Autor Adam Magdziak
Ray-Ban - logo

Ray-Ban

Marka Ray-Ban to jedna z najbardziej kultowych i rozpoznawanych na świecie marek tworzących okulary. Obecnie zajmuje się produkcją okularów przeciwsłonecznych i korekcyjnych, lecz to za co jest najbardziej doceniana to klasyczne i ponadczasowe kroje oprawek. To właśnie tej firmie zawdzięczamy m.in. takie klasyczne okulary jak Aviatory, stworzone w latach 30′ XX wieku z myślą o pilotach wojskowych. To również wysokiej jakości szkła z filtrem UV, które chronią nasze oczy przed promieniowaniem ultrafioletowym emitowanym przez światło słoneczne.


Ray-Ban okulary przeciwsłoneczne

Od pierwszej połowy XX wieku marka tworzy wysokiej jakości okulary przeciwsłoneczne, które swoim innowacyjnemu i perfekcyjnemu designowi przekonują do siebie miliony osób. Wysokiej jakości materiały z których są wykonane (dotyczy to zarówno lekkich i wygodnych oprawek, jak i wysokiej jakości szkieł z filtrem UV), zapewniają klientom niezawodne i ponadczasowo modny element uzupełniający każdą stylizację na lato i nie tylko.

Ray-Ban okulary przeciwsłoneczne damskie

Marka doskonale rozumie kobiety i w związku z tym oferuje perfekcyjne dla nich okulary przeciwsłoneczne damskie. Zaokrąglenia, ostrości, dekoracyjne elementy – wszystko stworzone jest z myślą o kobietach, tym co lubią i co je uzupełnia i podkreśla rysy ich twarzy.

Ray-Ban okulary przeciwsłoneczne męskie

Zrozumieć mężczyznę i jego wymagania to ciężkie zadanie. Jednak oferując okulary przeciwsłoneczne męskie marka wie na co się porywa. Ostre kształty, pewne łuki i wysoka jakość wykonania – wszystko by podkreślić męski kształt twarzy i nadać facetowi więcej pewności siebie.


Ray-Ban sklep

Okulary marki Ray-Ban można zakupić zarówno w partnerskich sklepach stacjonarnych, jak i za pośrednictwem sklepów internetowych. Okazyjne, niskie ceny i sezonowe wyprzedaże ułatwią nam podjęcie decyzji o zakupie tych wysokiej jakości okularów przeciwsłonecznych.