Regatta

Opublikowany Autor Adam Magdziak
Regatta logo

Regatta kurtki

Marka Regatta najbardziej znana jest ze swoich kurtek sportowych i turystycznych cechujących się wysoką jakością wykonania i wygody noszenia. Zawdzięczają ją dzięki solidnym materiałom i przemyślanemu designowi stworzonemu przez profesjonalistów wielbiących sporty zimowe i wspinaczki wysokogórskie. Wśród bogatej kolekcji kurtek firma posiada płaszcze zimowe, kurtki outdoor, kurtki hardshell, kurtki softshell, kurtki z polaru, czy nawet płaszcze zimowe i przeciwdeszczowe. W zależności od użytej technologii kurtki oferują wszelkie udogodnienia jak przeciwdeszczowość, nieprzepuszczalność wiatru, czy trzymanie ciepła.

Regatta kurtki
Regatta kurtki


Duża oferta marki to także spodnie – ciepłe wykonane z grubego materiału chroniącego przed zimnem, jak i lekkie spodnie materiałowe bardziej pasujące do takich sportów jak wspinaczka, czy ekstremalna turystyka. Prócz tego w katalogu firmy znajdziemy inne ubrania jak czapki, shorty, rękawice, skarpety, koszulki T-shirt. To również inne akcesoria sportowe, w tym okulary przeciwsłoneczne z filtrem UV, plecaki i torby, namioty i śpiwory, karimaty, maty, czy scyzoryki, gwizdki, a nawet lornetki.

Regatta sklep internetowy

Różne linie ubrań marki, w tym kolekcje takie jak X-ert (Extreme Adventures), Adventure Tech, Performance, Outdoor Classics, Little Outdoor Adventures i Lifestyle, możemy dostać zarówno w stacjonarnych sklepach partnerskich (często zlokalizowanych w dużych centrach i galeriach handlowych), jak również poprzez e-dystrybucje w sklepach internetowych. Dużym plusem zakupów przez sklepy internetowe są często występujące promocje i wyprzedaże, gdzie cena produktów często jest niższa niż w sklepach stacjonarnych.