Salewa

Opublikowany Autor Adam Magdziak
Salewa - logo

Salewa

Marka Salewa powstała w pierwszej połowie XX wieku, kiedy to Josef Liebhart postanowił założyć firmę, która zajmie się produkcją akcesoriów narciarskich i plecaków. Dzisiaj ta sama firma dzięki poszerzeniu swoich horyzontów posiada kolekcje odzieży i obuwia dla wszystkich fanów aktywnego trybu życia i sportów zimowych.

Salewa buty

Obuwie z najnowszej kolekcji to propozycje dla osób, które potrzebują gwarancji niezawodności i wysokiej jakości. Z obuwiem marki zapewnimy sobie komfort i bezpieczeństwo, które jest naprawdę ważne w przypadku aktywnego trybu życia, czy uprawiania sportów zimowych. Wysoka jakość surowców i dbałość o szczegóły sprawiają, że obuwie z logo orła jest tak mocno cenione nie tylko wśród sportowców.

Salewa kurtki

Marka prócz propozycji klasycznych koszulek typu T-shirt, ciepłych i wytrzymałych bluz, ma w swojej ofercie kurtki. Jako zewnętrzna warstwa, która narażona jest na różne, nieprzyjazne warunki atmosferyczne – w tym deszcz, śnieg, czy mróz, musi być wytrzymała. Zapewnione jest to poprzez symbiozę wysokiej jakości materiałów i nowoczesnej technologii użycia surowców i procesu produkcji ubrań. Kurtki zimowe chronią przed utratą ciepła, lżejsze kurtki z kolei zwykle posiadają warstwę ochronną zabezpieczającą nas przed ewentualnym przemoknięciem.
https://www.instagram.com/p/BI5z-DKAroI/

Salewa sklep internetowy

Najnowsze produkty z kolekcji marki Salewa dostępne są do nabycia w partnerskich sklepach internetowych. Dzięki rozmaitym promocjom i wyprzedażom kolekcji każdy może uzupełnić swoją garderobę o brakujące elementy stroju potrzebnego do różnych wypraw.