Skechers

Opublikowany Autor Klaudia
Skechers logo

Skechers to amerykańska marka obuwnicza, która powstała w latach 90-tych ubiegłego wieku. Pierwszą linią, jaka została zaproponowana Amerykanom była sportowa kolekcja Skechers Sport Utility Footwear. Okazała się ogromnym sukcesem do tego stopnia, że miała znaczący wpływ w tych czasach na modę sportową w Stanach Zjednoczonych. Dzisiaj marka oferuje ponad 15 różnych linii, w skład których wchodzi zarówno obuwie sportowe, jak i modele casualowe, codzienne i wieczorowe.

https://www.instagram.com/p/BcIIu8GDxr2/

Skechers buty

Buty Skechers to ogromna różnorodność modeli, wśród których znajdziemy obuwie damskie, męskie oraz dziecięce. Swoją ogromną popularność zawdzięczają w dużej mierze cenie – obuwie nawet w cenach regularnych nie jest zbyt drogie, a na wyprzedażach możemy kupić je bardzo tanio. Cena sportowego obuwia nie przekracza wtedy zwykle 200 zł, co w przypadku butów sportowych jest bardzo korzystną ofertą.Dostępne są modele fitnessowe, do biegania, treningów i wiele innych, a wszystkie charakteryzuje ciekawy design i nietuzinkowe zestawienia kolorów. Z kolei w kolekcjach codziennych znajdziemy przede wszystkim półbuty, sandały, klapki oraz espadryle i botki.

Skechers Polska

W naszym kraju nie tak trudno dostać buty amerykańskiej marki, chociaż jeszcze niedawno sprzedaż w naszym kraju dostępna była jedynie za pośrednictwem sklepu internetowego. Dzisiaj możemy odwiedzić również jeden z trzech sklepów stacjonarnych w Polsce:

  • Poznań, POSNANIA, ul. Pleszewska A1,
  • Warszawa, GALERIA MOKOTÓW, ul. Wołoska 12,
  • Warszawa, ZŁOTE TARASY, ul. Złota 59

Produkty marki można jednak dostać także w partnerskich sklepach oraz w outletach.

Skechers sklep online

Buty dostępne są również oczywiście za pośrednictwem sklepu internetowego. Chcoaiż na oficjalnej stronie możemy przede wszystkim zapoznać się z pełną ofertą marki oraz poznać najnowsze kolekcje, to zakupy online należy zrobić gdzie indziej. Na stronie znajdziemy wyszukiwarkę sklepów stacjonarnych, zaś serwisy partnerskie oferują możliwość zakupu butów przez internet. Warto odwiedzać takie sklepy jak Zalando, Domodi czy eObuwie, by skorzystać z ogromnego wyboru obuwia sportowego i być na bieżąco z aktualnymi promocjami.

Skechers rozmiarówka

Dużym plusem dla marki jest jej szeroka rozmiarówka. Buty damskie dostępne są już od rozmiaru 34 do 41. Po męskie mogą sięgać panowie noszący rozmiary między 39 a 48. Niestety firma nie oferuje połówek rozmiarów, czego często wymagają klienci kupujący obuwie sportowe.