Timberland

Opublikowany Autor Adam Magdziak
Timberland - logo

Timberland

Historia marki Timberland zaczyna się od przełomowego wynalazku, dokonanego przez szewca Nathana Swartza, który stworzył wodoodporne obuwie. Chcąc stworzyć obuwie idealne dla jego pracowników, stworzył buty model 10061, wykonanego z żółtego nabuku – były w stanie przetrwać każde poddane im warunki i od tamtego czasu jest idealnym wzorcem, na podstawie którego powstają obecne buty marki i konkurencji.

It's all in the details. #pinchandzoom #ModernTrail #Timberland

A photo posted by Timberland (@timberland) on


Timberland buty

Prócz ikonicznych żółtych butów 10061, marka obecnie tworzy również inne obuwie tworzone z myślą o wymagających klientach. Zarówno męskie, jak i damskie obuwie musi spełniać wysokie standardy wytrzymałościowe, jak również zachęcać klientów swoim wyglądem.

Timberland botki

Wśród damskiego obuwia w ofercie marki znajdziemy między innymi botki. Tworzone z myślą o aktywnych kobietach, to obuwie jest w stanie przetrwać każde postawione przed nim warunki. Dzięki wysokiej, twardej podeszwie zapewnimy odporność przed zimnem. Dostępne są również modele botków na słupku, co spodoba się miłośniczkom bardziej kobiecych stylizacji.

A nod to fall fashion: our Marge Mid Lace Boot Co.'s. #Timberland #Bootco

A photo posted by Timberland (@timberland) on


Timberland kozaki

Marka nie zapomina o miłośniczkach kozaków. Oferta zawiera kilka różnych modeli tego obuwia, wykonane z wysokiej jakości materiałów. Dostępne z wysoką cholewką, z ociepleniem lub bez. Kozaki wraz z kobietą stanowić będą idealną parę.

Timberland buty męskie

Marka znana jest z produkcji obuwia idealnie spełniającego wysokie wymagania mężczyzn. Buty są solidnie wykonane, podeszwa jest gruba, a wiązania zawsze solidne. Dostępne są zarówno buty eleganckie, wykonane ze skóry, jak i buty przeznaczone na bardziej ekstremalne warunki – ciepłe kozaki i sznurowane botki.

Timberland sklep

Produkty z najnowszych kolekcji marki można nabyć zarówno za pośrednictwem klasycznej dystrybucji stacjonarnej. W sklepach firmowych i partnerskich będziemy mogli na miejscu obejrzeć i przymierzyć interesujące nas obuwie, czy odzież. Możemy również nabyć interesujące nas produkty za pośrednictwem e-sklepów. Bez konieczności wychodzenia z domu zamówimy w sklepach internetowych wybrane produkty, a do tego zapewne trafimy na jakąś promocję lub sezonową wyprzedaż.