Tommy Hilfiger Tailored

Opublikowany Autor Adam Magdziak
Tommy Hilfiger Tailored - logo

Tommy Hilfiger Tailored

Tommy Hilfiger Tailored to część kolekcji znanej amerykańskiej marki modowej, która skupia się przede wszystkim na wysokiej jakości odzieży męskiej. W kolekcji znajdziemy przede wszystkim elementy biznesowego wizerunku, takie jak garnitury, koszule czy krawaty.

Tommy Hilfiger Tailored garnitury

Dobrze skrojony garnitur powinien znaleźć się w szafie każdego mężczyzny. Amerykańska marka proponuje zarówno biznesowe modele, które sprawdzą się na co dzień, jak i bardziej eleganckie – przeznaczone na specjalną okazję. Znajdziemy tu zarówno garnitury 2- jak i 3-częściowe (z kamizelką), w takich kolorach jak: granat, czerń, odcienie szarości.

Tommy Hilfiger Tailored krawaty

Krawat to jednen z najważniejszych dodatków biznesowego wizerunku. Krawaty amerykańskiej marki są eleganckie i klasyczne, dzięki czemu sprawdzą się w każdej sytuacji i do każdego stroju. Znajdziemy tu przede wszystkim propozycje w kolorach kojarzonych z marką – granat, czerń czy ciemna czerwień (bordo).

Tommy Hilfiger Tailored koszule męskie

Koszule męskie to ten element garderoby, których nigdy nie jest za dużo w szafie dobrze ubranego mężczyzny. W kolekcji Tailored znajdziemy modele uniwersalne, bardziej i mniej eleganckie, które powinny zagościć w szafie każdego pana. Obok uniwersalnych kolorów, znajdziemy także ciekawe koszule w kratę czy inne desenie.

The boys are back in town #TommySpring17 #NYFWM

A photo posted by Tommy Hilfiger (@tommyhilfiger) on


Tommy Hilfiger Tailored spodnie męskie

Eleganckie spodnie materiałowe z pewnością dopełnią wizerunku dobrze ubranego mężczyzny. Poza spodniami garniturowymi znajdziemy także samodzielne modele, które doskonale uzupełnią codzienne zestawy. Klasyczny krój idealnie dopełni biznesowej stylizacji, którą z powodzeniem będzie można założyć zarówno na spotkanie firmowe, jak i wieczorną kolację.

Tommy Hilfiger Tailored sklep

Kolekcja Tailored dostępna jest w większych sklepach stacjonarnych marki oraz w sprzedaży internetowej. To właśnie do sklepów internetowych powinniśmy wpierw zajrzeć, by zapoznać się z pełną ofertą kolekcji oraz znaleźć ubrania i dodatki, których nie zakupimy w sklepach stacjonarnych. Oferta sklepów internetowych to również okazja do zaoszczędzenia – w sieci często produktu dostępne są w różnych promocjach, a także organizowane są duże akcje wyprzedażowe.