Topman

Opublikowany Autor Adam Magdziak
Topman - logo

Topman

Topman to “siostrzana” marka Topshopu, zajmującej się produkcją odzieży dla kobiet. Dzięki temu firma posiada dwie osobno rozpoznawalne marki, kreujące kolekcje dla różnych płci. Dzięki temu w męskich kolekcjach marki znajdziemy unikalną i zróżnicowaną odzież dla różnych typów mężczyzn.

Topman buty

Dostępne obuwie to wypełnienie różnych aspektów życia mężczyzny. Oferta obejmuje eleganckie buty z ekologicznej skóry (oksfordki, botki), buty na obcasie, kowbojki, czy klasyczne tenisówki idealne na cieplejsze sezony.

Topman okulary

Kolekcja okularów to stylowe, inspirowane klasycznymi wzorami oprawki, połączone ze szkłami przeciwsłonecznymi z filtrem UV. Znajdziemy tutaj między innymi klasyczne okulary lenonki, okulary bez oprawki na dole szkła i wiele innych. Lekkie, plastikowe oprawki sprawią, że nie odczujemy tak szybko uczucia zmęczenia na nosie i uszach, a z powodzeniem zabezpieczymy nasze oczy przed nadmiernym promieniowaniem UV generowanym w lecie przez Słońce.

Topman koszulki

Dostępne w kolekcjach koszulki to przede wszystkim wygodne, wykonane z wysokiej jakości materiałów (np. dżersej, bawełna) okrycia, które można nosić zarówno jako samodzielne okrycie wierzchnie w cieplejszych sezonach, a także jako jedna z warstw na mroźne okresy.

Topman kurtki

Wykonane z wysokiej jakości materiału, o solidnym i ciepłym wypełnieniu lub materiale trzymającym ciepło – takie są kurtki i płaszcze dostępne w najnowszej kolekcji. Wełniane czarne płaszcze, puchowe kurtki zimowe, czy materiałowe kurtki przejściowe, stanowią idealne połączenie do innych elementów garderoby dostępne w kolekcjach marki.
https://www.instagram.com/p/BK3b1Aahwoq/

Topman sklep

Produkty marki możemy z powodzeniem znaleźć w partnerskich sklepach internetowych. Warto obserwować regularnie nasze ulubione sklepy, jako że możemy spodziewać się rozmaitych akcji promocyjnych i wyprzedaży. Dla stałych klientów również czekają bonusy, czy zniżki sezonowe. Warto również śledzić kanały społecznościowe marek i sklepów (facebook, instagram, snapchat), jako że również tam możemy znaleźć wiele przydatnych informacji na temat danej marki, czy aktualnie trwających promocji.