Triumph

Opublikowany Autor Paulina
triumph

Triumph

Triumph jest niemiecką marką istniejącą od prawie 150 lat. Swoje początki miał w 1886 roku. Pomysłodawcami i założycielami byli gorseciarz Johann Gottfried oraz Spiesshofer oraz kupiec Michael Braun. Firma rozwijała się w błyskawicznym tempie. W ciągu kilku lat zatrudniła aż 150 osób. Ciekawostką jest to, że nazwa pochodzi od paryskiego Łuku Triumfalnego.

Triumph
bielizna Triumph (Pomada)

Bielizna Triumph

W każdej kolekcji znajdziecie aż cztery linie bielizny Triumph. Najbardziej uniwersalna występuje pod nazwą marki, a jej zadaniem jest trafić w gusta większości kobiet. Znajdziecie tu zarówno bieliznę dzienną, jak i nocną, gładkie i koronkowe modele, a także ich miks. Propozycje na wyjątkowe okazje znajdziecie w linii Essence. Zazwyczaj obejmuje ona koronkową bieliznę w zmysłowych kolorach z różnymi rodzajami biustonoszy. Duży wybór sprawia, że można dobrać je do indywidualnych potrzeb. Tak samo jak staniki sportowe, które tworzą oddzielną część kolekcji: Triaction. Nie zapomniano też o bardzo szczególnym okresie życia kobiet, jakim jest ciąża i macierzyństwo. Stanik z linii Mamabel Comfort odpowiada wyjątkowym potrzebom przyszłych mam oraz kobiet karmiących.

Jak dobrać stanik Triumph?

Właściwy dobór biustonosza jest ważny nie tylko dla naszego ładnego wyglądu, ale również prawidłowej postawy ciała. Źle dobrany stanik nie podtrzymuje odpowiednio biustu. Nie trzeba też wspominać, że podciągnięte do góry tylne zapięcie, wżynające się ramiączka czy za duże lub za małe miseczki nie prezentują się kusząco. Dobór biustonosza nie jest prosty, dlatego niemiecka marka bieliźniana zachęca swoje klientki do skorzystania z usług brefitterki. Na wizytę możecie zapisać się na stronie marki lub na Facebooku. Warto, bo może się okazać, że od lat źle dobierałyście bieliznę i nosicie zupełnie inny rozmiar, niż początkowo sądziłyście!