Trussardi

Opublikowany Autor Paulina
trussardi

Trussardi: historia wielkiego domu mody

Trussardi to włoski dom mody z ponad 100-letnią tradycją. Został założony w 1911roku we włoskim Bergamo i początkowo zajmował się jedynie tworzeniem skórzanych rękawiczek. Stopniowo, w lata 70-tych ubiegłego wieku zaczął rozszerzać swoją ofertę o kolejne skórzane akcesoria. Dopiero w latach 80. w ofercie domu mody pojawiły się kolekcje odzieżowe, które szybko przyniosły mu sławę. Zaledwie 10 lat od rozpoczęcia produkcji ubrań Trussardi stało się znakiem rozpoznawalnym na całym świecie.

Pierwszym sukcesem, którym mógł pochwalić się dbający o perfekcję wykonania włoski dom mody, była współpraca z brytyjską rodziną królewską. Nie tylko jej członkowie kupowali kolekcje domu mody, ale stał się on oficjalnym dostawcą dworu. Ciekawostką jest, że przez tyle dziesięcioleci firma nie została sprzedana i po dziś dzień rodzina założycieli pełni w niej najważniejsze funkcje.

Pierwsze na świecie logo

Niewiele osób wie, że jako pierwsza na świecie marka Trussardi zyskało logo. Okazuje się, że decyzja o jego zamieszczaniu na wszystkich produktach domu mody była czysto pragmatyczna. Na rynku pojawiło się tak wiele podróbek, że koniecznie trzeba było wyróżnić w jakiś sposób oryginalne produkty. I tak oto podjęto decyzję o zastosowaniu charakterystycznego znaku firmowego – logo, który następnie wprowadziła większość znanych i mniej znanych firm.

Tru Trussardi

Dom mody łączy ludzi o podobnym wyczuciu stylu. Dzięki uniwersalnym, utrzymanym w nowoczesnej stylistyce ubraniom i dodatkom nie sposób przejść niezauważonym. Tru Trussardi to nowoczesna linia dla osób uwielbiających tworzyć casualowe stylizacje na różne okazje.

Trusardi: sklep online i stacjonarny

Gdzie kupić ubrania, akcesoria i torebki Trusardi? Najprościej online! To tam możecie liczyć na wyprzedaże i promocje. Zanim jednak dokonacie zakupu, zapoznajcie się z regulaminem oraz polityną prywatności danej witryny!