Versace Jeans

Opublikowany Autor Adam Magdziak
Versace Jeans - logo

Versace Jeans

Marka Versace Jeans zajmuje się produkcją ekskluzywnej odzieży, torebek, akcesoriów i obuwia dla kobiet i mężczyzn. Odział “Jeans” skierowany jest głównie do młodego odbiorcy, a sama marka należy do włoskiego domu mody Gianni Versace S.p.A., założonego w 1978 roku przez Gianniego Versace.

Versace Jeans buty

Dostępne w najnowszej kolekcji obuwie damskie i męskie to możliwość uzupełnienia naszej szafy o potrzebne elementy. Mężczyznom zapewne odpowiadać będzie zarówno bardziej sportowa część kolekcji obuwia (trampki, tenisówki), lecz kobietom również powinny wpaść w oko stylowe, ładnie udekorowane buty do biegania. W kobiecej serii znajdą się również bardziej kobiece typy obuwia – skórzane sandały, sandały na obcasie, czy botki.

Versace Jeans torebki

Czym byłaby marka Versace bez posiadania w swojej kolekcji damskich torebek? Wykonane ze skóry, charakteryzujące się śmiałymi krojami i wysoką jakością wykonania torebki tej marki muszą znaleźć się w szafie każdej kobiety. Kobiety szukające bardziej praktycznego akcesorium mogą nabyć jeden z wielu skórzanych plecaków dostępnych w nowej kolekcji.


Versace Jeans sukienki

Szafa żadnej kobiety nie obejdzie się bez przynajmniej jednej sukienki. Marka w swojej ofercie posiada szeroki wybór damskich sukienek z dżerseju, sukienek koktajlowych, sukienek letnich i sukienek etui. Sukienki dzianinowe będą idealną częścią kreacji na co dzień, do pracy, a nawet na wyjście na miasto.

#WINTER2015#VERSACEJEANS

A photo posted by Versace Jeans Vietnam (@versacejeans_vn) on


Versace Jeans sklep

Produkty z najnowszej kolekcji marki są dostępne do nabycia między innymi za pośrednictwem partnerskich sklepów internetowych. Szybka wysyłka z dostawą do domu i okazyjne ceny co raz częściej przekonują do siebie kolejnych klientów. Szeroka dostępność różnych krojów i rozmiarów umożliwi nam łatwe skompletowanie brakujących elementów garderoby.