Wonderbra

Opublikowany Autor Adam Magdziak
Wonderbra - logo

Wonderbra

Historia marki Wonderbra sięga lat 30′ XX wieku. Założona została w USA w 1935 roku, a swoją sławę zyskała dzięki stworzonemu w 1963 roku przez projektanta Louise’a Poiriera pierwszego na świecie stanika typu push-up. Niesamowite efekty tych biustonoszy zyskały nie tylko aprobatę wśród kobiet, lecz również zostały docenione przez mężczyzn.
https://www.instagram.com/p/BMWD4ffhztd/

Wonderbra biustonosze

Nowe kolekcje marki to między innymi biustonosze bez ramiączek, a nowoczesne technologie wykorzystywane na etapie ich projektowania i produkcji zapewniają im najwyższą jakość bez stawiania na kompromis w kwestii wygody. Biustonosze nie tylko atrakcyjnie wyglądają, lecz również w zależności od modelu zapewniają odpowiednie optyczne powiększenie biustu i jego odpowiednie uformowanie i podtrzymanie wagi. Ofera to między innymi biustonosze typu bardotka, push-up, strapless, full effect.

Essential & Timeless Discover our white lingerie. Click the ^^link^^ in our bio to find out more.

A photo posted by Wonderbra Official (@wonderbraofficial) on


Wonderbra rozmiary

Kolekcje biustonoszy Wonderbra to oferta szerokiego spektrum rozmiarów miseczek. Aktualna lista dostępnych rozmiarów znajduje się na stronach internetowych sklepów, a także w salonach stacjonarnych marki.

#Repost and shout-out to @dobromirabella looking effortlessly stunning in our triangle push-up bra. Shop the look @houseoffraser

A photo posted by Wonderbra Official (@wonderbraofficial) on


Wonderbra sklep

Najnowsze kolekcje odzieżowe marki dostępne są do nabycia zarówno w sklepach stacjonarnych, jak i w partnerskich sklepach internetowych. Szczególnie warto zainteresować się ofertą internetową, dzięki której w okazyjnych cenach uzupełnimy naszą kolekcję bielizny. Pomogą nam w tym częste promocje i sezonowe obniżki cen, dlatego warto śledzić nasze ulubione sklepy internetowe i ich profile społecznościowe lub newslettery.