Wood Wood

Opublikowany Autor Adam Magdziak
Wood Wood - logo

Wood Wood

Marka Wood Wood powstała w 2002 roku w Kopenhadze (Dania) z inicjatywy Karla-Oskara Olena i Briana SS Jensena. Moda promowana przez jej kolekcje jest mieszanką high-endowego stylu, sportowej odzieży i ulicznego stylu. Firma nawiązała ponad 50 kontaktów umożliwiających jej współpracę z innymi znanymi markami, w tym Nike, Adidas Eastpak, a nawet Lego.

Wood Wood odzież męska

Mężczyzni w najnowszych kolekcjach marki mogą spodziewać się prostych krojów i stonowanych kolorów. Odzież męska charakteryzuje się brakiem krzykliwego wyglądu, co w obecnych czasach może być postrzegane za mocno wyróżniające się. T-shirty w jednolitym kolorze z nadrukiem, proste bluzy z logo marki na piersi, czy kurtki skórzane w stylu lat 90-tych, to klasyczne pozycje dostępne w asortymencie marki.

Wood Wood odzież damska

Kobiety szukające prostego i schludnego stylu idealnie się odnajdą w najnowszych kolekcjach marki. Odzież damska nie musi być krzykliwa i z tego założenia wywodzą się skromne i klasyczne kreacje. Najnowsza kolekcja to zarówno spodnie jeansowe, jak i lekkie sukienki, bluzy dresowe i swetry.
https://www.instagram.com/p/BIR-5b6A1WJ/

Wood Wood sklep

Produkty z najnowszej kolekcji marki dostępne są do nabycia między innymi poprzez sklepy internetowe. Nie trzeba być łowcą okazji, żeby wiedzieć, że z reguły rzeczy sprzedawana w sieci mają niższe ceny. Obserwując nasz ulubiony sklep często będziemy mogli się załapać na sezonowe promocje lub akcje wyprzedażowe.