Wood Wood

Opublikowany Autor Adam MagdziakDodaj komentarz
Wood Wood - logo

Wood Wood

Marka Wood Wood powstała w 2002 roku w Kopenhadze (Dania) z inicjatywy Karla-Oskara Olena i Briana SS Jensena. Moda promowana przez jej kolekcje jest mieszanką high-endowego stylu, sportowej odzieży i ulicznego stylu. Firma nawiązała ponad 50 kontaktów umożliwiających jej współpracę z innymi znanymi markami, w tym Nike, Adidas Eastpak, a nawet Lego.

Wood Wood odzież męska

Mężczyzni w najnowszych kolekcjach marki mogą spodziewać się prostych krojów i stonowanych kolorów. Odzież męska charakteryzuje się brakiem krzykliwego wyglądu, co w obecnych czasach może być postrzegane za mocno wyróżniające się. T-shirty w jednolitym kolorze z nadrukiem, proste bluzy z logo marki na piersi, czy kurtki skórzane w stylu lat 90-tych, to klasyczne pozycje dostępne w asortymencie marki.

Wood Wood odzież damska

Kobiety szukające prostego i schludnego stylu idealnie się odnajdą w najnowszych kolekcjach marki. Odzież damska nie musi być krzykliwa i z tego założenia wywodzą się skromne i klasyczne kreacje. Najnowsza kolekcja to zarówno spodnie jeansowe, jak i lekkie sukienki, bluzy dresowe i swetry.
https://www.instagram.com/p/BIR-5b6A1WJ/

Wood Wood sklep

Produkty z najnowszej kolekcji marki dostępne są do nabycia między innymi poprzez sklepy internetowe. Nie trzeba być łowcą okazji, żeby wiedzieć, że z reguły rzeczy sprzedawana w sieci mają niższe ceny. Obserwując nasz ulubiony sklep często będziemy mogli się załapać na sezonowe promocje lub akcje wyprzedażowe.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *