Kategorie Moda

& Other Stories Polska: czy to możliwe?

Opublikowany Autor Julia
Other Stories Polska

Marka & Other Stories będzie dostępna w Polsce! I to już wkrótce, bo w połowie listopada… Wiemy, gdzie zostanie otwarty pierwszy sklep znanego brandu z grupy H&M.

& Other Stories Polska

Już wkrótce w Galerii Mokotów Warszawie zostanie otwarty długo zapowiadany salon marki & Other Stories. Brand wywodzi się spod szyldu grupy H&M i wyróżnia go bardzo wysoka jakość w równie rozsądnych cenach. W ofercie znajdziemy zarówno ubrania, jak i kosmetyki. Co ciekawe stworzono je patrząc na modę w dwojaki sposób. Jak to możliwe? Otóż kolekcja, którą przedstawi & Other Stories Polska została stworzona przez dwa zupełnie różne zespoły projektantów w dwóch miejscach Europy.

materiały prasowe
materiały prasowe

Biuro projektowe & Other Stories w Paryżu i Sztokholmie

Zamysł jest bardzo oryginalny: projekty & Other Stories powstają w dwóch różnych miastach o zupełnie odmiennym klimacie. Dzięki temu ich twórcy czerpią różne inspiracje i patrzą na modę całkowicie inaczej. Bo jak zestawić ze sobą trendy z ulic Paryża i Sztokholmu. Te różnice widać chociażby w kolekcji na sezon jesień-zima 2016.

„Dla nas jest to futurystyczny i jednocześnie nostalgiczny sezon, który idealnie przemawia do dzisiejszej kobiety. Współczesne, ale inspirowane latami 60. elementy, opowiadają elegancką i eklektyczną historię czerpiącą garściami z przeszłości, teraźniejszości i przyszłości.” – powiedziała projektantka z Paryża, Philomène Tellaroli.

Other Stories Polska
materiały prasowe

„Na kolekcję jesień/zima 2016 ogromny wpływ miała kultura Japonii. Odkrywając jej złożoność, postanowiliśmy odwołać się do charakterystycznych detali tradycyjnego japońskiego ubioru. Dzięki temu stworzyliśmy wyrafinowaną, dobrze uszytą kolekcje.” – stwierdza konstruktor w sztokholmskim & Other Stories, Mårten Andreasson.

Other Stories Polska
materiały prasowe

& Other Side Polska – kolekcja na sezon jesień – zima 2016

Te tak odmienne deklaracje faktycznie znajdują swoje odzwierciedlenie w kolekcji na sezon jesień – zima 2016. Z jednej strony znajdziecie w niej słodki róż i trapezowe formy inspirowane latami 60. ubiegłego wieku. Z drugiej pojawią się proste kimonowe płaszcze w intensywnych i pełnych energii odcieniach. Jeśli jesteście ciekawi, jaką kolekcję przedstawi & Other Side Polska, już wkrótce zajrzyjcie do Galerii Mokotów!