Kategorie Lifestyle

Pierścionek zaręczynowy do 200 lub 500 zł

Opublikowany Autor KlaudiaDodaj komentarz
pomysł na zaręczyny

Pierścionek zaręczynowy

Pierścionek zaręczynowy to jeden z ważniejszych zakupów w życiu pary. Trudności zaczynają się już od pytania, na którym palcu nosi się zaręczynowy pierścionek (wiele zależy od kraju i kultury, ale w Polsce tradycyjnie kobieta nosi go na serdecznym palcu prawej dłoni). Jaki pierścionek zaręczynowy wybrać? Przede wszystkim powinien być dopasowany do stylu kobiety oraz możliwości finansowych partnera. Jeżeli ukochana nosi głównie srebrną biżuterię, panowie – nie kupujcie jej złotego pierścionka. O wiele lepiej sprawdzi się zaręczynowy pierścionek z białego złota lub platynowy.

Gdzie kupić pierścionek zaręczynowy i ile na niego wydać? To pytania, które spędzają sen z oczu nie jednego mężczyzny. Ile powinien kosztować pierścionek zaręczynowy? Nie ma żadnej ustalonej granicy czy przedziału cen. Piękne pierścionki można kupić w niemal każdym przedziale cenowym.

Zobacz najciekawsze pomysły na zaręczyny >>>

Pierścionki zaręczynowe do 200 zł

Ile kosztuje pierścionek na zaręczyny? Tak na prawdę już w okolicach 100-200 zł można kupić piękną biżuterię. Będą to głównie modele ze srebra i żółtego złota, ozdobione cyrkonią. Jednak brak brylantu czy innego szlachetnego kamienia nie uwłacza w żaden sposób ani urokowi pierścionka, ani mężczyźnie. Warto w swoich poszukiwaniach zajrzeć do sklepów internetowych oraz do salonów Apart czy Swarovski. Nie musimy też przeglądać jedynie oferty pierścionków zaręczynowych, ponieważ te z założenia mogą być droższe. W innych gablotach z pierścionkami również znajdziemy piękne modele idealne na tę okazję.

Pierścionek zaręczynowy do 200 zł (fot. zalando)
Pierścionek zaręczynowy do 200 zł (fot. zalando)

Pierścionek zaręczynowy do 500 zł

Pierścionek zaręczynowy białe złoto to najpopularniejsza propozycja i w tym przedziale cenowym bez trudu powinniśmy znaleźć coś atrakcyjnego. Do 500 zł można już także znaleźć zaręczynowy pierścionek z niewielkimi kamieniami szlachetnymi. Piękne propozycje znajdziemy np. w salonach W.Kruk lub YES. Również oferta internetowa znacznie się poszerza. Być może wciąż poza zasięgiem będzie pierścionek zaręczynowy z szafirem lub rubinem, ale 500 zł to już na prawdę spora kwota, za którą bez większego problemu znajdziemy coś wyjątkowego.

https://www.instagram.com/p/BM9XrC_DN3_/

Wyjątkowe pierścionki zaręczynowe

Jeśli kupujesz pierścionek zaręczynowy i cena nie gra roli to masz niemal nieograniczone możliwości. Diamenty, brylanty, kamienie szlachetne, złoto i platyna najwyższej jakości… To wszystko sprawi, że kobieta, która zostanie obdarowana poczuje się na prawdę wyjątkowa. Jeżeli cena nie ma dla nas znaczenia, to możemy pozwolić sobie również na modele robione na zamówienie, jednak ich cena potrafi zaczynać się od kilku tysięcy złotych, dlatego jest to opcja bardzo ekskluzywna. Jednak należy zaznaczyć, że dla większości kobiet (tych mądrych) cena pierścionka nie ma znaczenia. Chociaż utarło się, że pierścionek zaręczynowy z brylantem to marzenie większości kobiet, o wiele bardziej liczy się sama propozycja, jaka idzie za zaręczynowym pierścionkiem.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *