Kategorie Moda

Płaszcze wiosenne – przegląd najmodniejszych modeli

Opublikowany Autor Julita Buczek

Płaszcze wiosenne

Jeśli jeszcze nie masz swojego ulubionego modelu płaszcza, koniecznie powinnaś się w jakiś zaopatrzyć. Mój przegląd najmodniejszych fasonów płaszczów wiosennych, bez wątpienia ułatwi ci decyzję. Najmodniejsze płaszcze na wiosnę 2017 możesz nosić na co dzień jak i na wieczorne wyjścia. Sprawdzi się jako okrycie wierzchnie nie tylko codziennych outfitów. Założony na elegancką małą czarną również będzie świetnie wyglądać.

Kolorowe płaszcze wiosenne

Jeśli lubisz odważne ubrania, tej wiosny powinnaś bez zastanowienia wybrać kolorowe płaszcze wiosenne. Wykonane z wełny sprawdzą się, kiedy powieje silniejszy wiatr, dlatego są idealne na sezon przejściowy. Płaszcze wykonane z poliestru bez podszewki, będziesz mogła założyć dopiero wtedy, kiedy temperatura będzie na plusie.

Czarne płaszcze wiosenne

Należysz do kobiet, które wolą wybrać coś bardziej uniwersalnego? Jeśli tak, twój wybór powinien paść właśnie na ten model, będzie pasować do większości ubrań z twojej szafy. Znakomicie sprawdzi się w duecie z kolorową torebką bądź wzorzystym szalem.

 

Wiosenne płaszcze w wersji de luxe

Jeśli chcesz zainwestować pieniądze, powinnaś wybrać jeden z drogich płaszczy na i pokierować się kilkoma wskazówkami, jakie przygotowałam:

1) Materiał –  kaszmir czy wełna na pewno posłużą ci wiele lat. Nie będziesz musiała kupować nowego płaszcza co sezon.

2) Krój – powinien być klasyczny, najlepiej dwurzędowy z prostym rękawem. Co roku projektanci proponują nam różne wariacje na temat płaszczy wiosennych i najczęściej jest tak, że to co było modne w poprzednim sezonie w obecnym jest passe.

3) Rozmiar – nie kupuj zbyt dopasowanego modelu, po prostu wybierz swój rozmiar. Zdaję sobie sprawę, że to może być trudne i stracisz dużo czasu na znalezienie tego odpowiedniego. Jednak, jeśli przymierzysz kilka różnych rozmiarów, będziesz mogła je ze sobą porównać i dzięki temu wybierzesz odpowiedni.

Jeszcze więcej wiosennych płaszczy znajdziesz poniżej!