Kategorie Lifestyle

Pomysł na zaręczyny

Opublikowany Autor BeataDodaj komentarz
pomysł na zaręczyny

Pomysł na zaręczyny – od niego wiele zależy!

Planujesz właśnie oświadczyć się swojej dziewczynie i chcesz, aby ten moment był absolutnie wyjątkowy i godny zapamiętania? Musisz więc wszystko dokładnie przemyśleć i przygotować krok po kroku. Zacznij od zastanowienia się, co Twoja dziewczyna lubi. Być może mówiła Ci kiedyś, jak wyobraża sobie tę chwilę. Przemyśl również to, czy Twoja przyszła narzeczona lubi publiczne wyznawanie miłości, czy raczej woli okazywać sobie uczucia w domowym zaciszu. To kluczowy element, gdyż najważniejsze jest przecież to, aby poczuła, że właśnie spełnia się jej marzenie. To ma być dzień, o którym z czasem będzie chętnie opowiadać Waszym dzieciom. Masz już swój pomysł na zaręczyny? Oto kilka naszych propozycji.

Zaręczyny połączone ze świętem

Jeśli nie wiesz, jaki wybrać dzień, to dobrym pomysłem jest połączenie zaręczyn z jakimś świętem. Może to być na przykład Boże Narodzenie albo Sylwester. Wtedy będziesz również miał pewność, że zaręczyny będą 100% niespodzianką, gdyż Twoja dziewczyna nie będzie zasypywać Cię pytaniami w rodzaju „ale dlaczego akurat dziś idziemy na kolację do restauracji?”. A może ma ona niedługo urodziny? Zaręczynowy pierścionek z pewnością byłby dla niej najlepszym prezentem na świecie. Połączenie zaręczyn ze świętem ma wiele plusów, które tylko dodatkowo uprzyjemnią ten dzień. Inną opcją zamiast święta może być, na przykład jakiś wyjątkowy dla Was obojga moment, na przykład dzień, w którym się poznaliście albo dzień Waszej pierwszej randki (o ile pamiętasz tę datę 😉 ).

Najlepsze miejsce na zaręczyny

Miejsce również ma swoje znaczenie. Możesz standardowo wybrać romantyczną kolację w restauracji albo zaszaleć i wymyślić coś zupełnie innego. Oczywiście miejsce będzie dopasowane do okazji i tego, co akurat zaplanujesz na ten dzień. Jeśli chcesz oświadczyć się publicznie, to miejsc masz wiele do wyboru: kino, park podczas romantycznego spaceru, basen (wyobraź sobie – Twoja dziewczyna pływa beztrosko, a Ty nagle wynurzasz się z wody z pierścionkiem), lodowisko, uczelnia (prosisz dziewczynę o rękę w trakcie wykładu – oczywiście za zgodą wcześniej uprzedzonego profesora 😉 ), kolacja rodzinna, koncert (najlepiej byłby gdybyś miał możliwość wejścia na scenę).

Nietypowe zaręczyny

Jeżeli jesteś zwolennikiem niespodzianek i nietypowych akcji, to możesz postarać się zorganizować coś zaskakującego dla swojej dziewczyny. Nietypowy pomysł na zaręczyny, to coś godnego uwagi. Ciekawym pomysłem są zaręczyny podczas lotu balonem albo podczas skoku ze spadochronem, chociaż jest to wersja dla miłośników ekstremalnych przeżyć. Nieco bezpieczniejsze i też bardziej romantyczne są niespodzianki muzyczne. Zamów muzyków, którzy będą grać coś romantycznego podczas, gdy Ty klekniesz i zadasz jej to jedno z najważniejszych pytań. Bardzo modne w ostatnim czasie są też happeningi w rodzaju tanecznych Flash Mobów. Może uda Ci się zorganizować coś takie dla swojej przyszłej narzeczonej? Możesz też zabrać dziewczynę na wycieczkę i tam poprosić ją o rękę. Jeśli jednak wolisz coś skromniejszego, to zakupienie róż, usypanie serca z płatków, przygotowanie ciepłej kąpieli i romantycznej kolacji przy świecach lub podanie śniadania do łóżka również ją miło zaskoczy. Wystarczy, że użyjesz wyobraźni.

Pomysł na zaręczyny – więcej inspiracji

Jeśli nadal nie wiesz, jak powinny wyglądać zaręczyny, które sprawią, że Twoja dziewczyna nie będzie Ci w stanie odmówić, to poniżej mamy jeszcze kilka filmików, które być może Cię zainspirują:

Masz już swój pomysł na zaręczyny? Jeśli już coś przyszło Ci go głowy, to nie zwlekaj dłużej, tylko przystąp do działania! Nie bój się, weź kilka wdechów i spraw, aby ten moment był najpiękniejszy na świecie!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *