Kategorie Inspiracje zakupowe

Samsung Galaxy S7 edge – 5 powodów, by go pokochać

Opublikowany Autor Kamila
Samsung Galaxy S7 edge

Miłość od pierwszego wejrzenia? I to ślepa! W Samsungu Galaxy S7 edge nie można się nie zakochać. I jak to w życiu bywa, tu również wnętrze odkrywa się powoli, podczas gdy wygląd powala na kolana!

Samsung Galaxy S7 edge – gadżet na miarę prawdziwej fashionistki

Opływowa obudowa złożona z dwóch tafli szkła Gorilla Glass 4 oraz aluminiowej ramki robi wrażenie! Od razu wiesz, że musisz mieć w torebce najnowsze dziecko Samsunga: Galaxy S7 edge. Szczególnie, jeśli tak jak my, jesteś fanką dużych ekranów, a smartfon oraz jego obudowa jest dla ciebie częścią codziennych stylizacji. Nie da się ukryć, że Samsung Galaxy S7 edge sprawdzi się w tej roli fantastycznie.


Najlepszy smartfon na rynku

Wygląd nowego modelu smartfona wypuszczonego przez markę Samsung zrobił na nas na tyle duże wrażenie, że dopiero trzeźwe pytanie o właściwości telefonu sprowadziło nas na ziemię. Choć może nie do końca, bo tu znowu można się rozmarzyć. Okazuje się, że Samsung Galaxy S7 edge jest typowany na jeden z najlepszych smartfonów na rynku. Które z jego niezliczonych funkcji są dla nas ważne?

Ma wodoszczelną obudowę

Wydawałoby się, że to drobiazg, ale przyznajcie się: czy nigdy nie utopiłyście swojego telefonu – w wannie, zlewie, basenie czy gdziekolwiek indziej? Założymy się, że przynajmniej jeden z aparatów skończył w tej właśnie sposób. Co więcej wypuszczony właśnie przez Samsunga model możesz obsługiwać również wówczas, gdy jest mokry. Tak więc żaden deszcz czy śnieg nie przeszkodzi ci w korzystaniu ze smartfona.

Duży może więcej

Samsung Galaxy S7 edge jest o ponad 10% grubszy od swojego poprzednika. W tym jednak wypadku dodatkowe milimetry są w pełni uzasadnione. Dzięki nim w środku zmieściła się znacznie większa bateria. Korzystasz ze smartfona nawet 7 godzin dziennie? W takim razie to rozwiązanie dla ciebie!

Samsung Galaxy S7 edge wymiata w świecie mutimediów

Duży ekran, piękne kolory i doskonała jakość obrazu – dzięki nim nie tylko zdjęcia, ale również wyświetlane filmy czy gry wyglądają fantastycznie. Nie musicie się też martwić tym, że ekran będzie niewidoczny w dużym słońcu lub zbyt jaskrawy w nocy – obraz zawsze jest idealny. Podobnie jak zdjęcia wykonane nawet po ciemku. Korzystając z innych modeli telefonu zdarzało nam się nie zdążyć zrobić zdjęcia. W Samsungu Galaxy S7 edge aparat jest zawsze w pogotowiu – wystarczy dwukrotnie przycisnąć Home.

Zawsze na bieżąco

Agregator newsów został zintegrowany z interfejsem telefonu. Co to oznacza w praktyce? Wystarczy jedno muśnięcie palcem, by przejść na jeden z pulpitów, na którym widzimy newsy dobrane zgodnie z naszymi preferencjami. Co ciekawe, część z nich jest przeredagowana w taki sposób, że w ciągu chwili zapoznasz się z najważniejszą częścią informacji. Dzięki temu zawsze będziesz na bieżąco nie poświęcając zbyt wiele czasu na wejście w każdy artykuł z osobna.

Dlaczego warto mieć Samsunga Galaxy S7 edge w swojej torebce?

Choć nam powyższe powody zdecydowanie wystarczają, by nie móc oderwać wzroku od najnowszego smartfona, który właśnie pojawił się na naszym rynku, być może ty chciałbyś poznać więcej szczegółów? Dokładne dane techniczne Smasunga Galaxy S7 edge znajdziesz tutaj >>>>