Kategorie Moda

Simple: Less is always more

Opublikowany Autor Kamila
Simple

Simple na lato

Hasło tegorocznej letniej kampanii Simple “Less is always more” odzwierciedla ducha marki, która przecież słynie z prostych fasonów. Ubrania wyróżniają się jedynie pojedynczymi szczegółami. Tym razem projektanci Simple postawili na inspirowane męskim frakiem marynarki oraz wydłużone koszule. W linii Ready-to-Wear Simple CP królują kontrastowe zestawienia bieli z czernią lub granatem oraz zwierzęce printy. W linii biznes elegancję ubrań gwarantuje klasyczne zestawienie szarości i bieli. Obok charakterystycznych dla marki garniturów znalazły się modne kombinezony.

Zgadzam się ze słowami Marca Jacobsa, który powiedział kiedyś Dla niektórych nie ma życia bez mody. Dla mnie moda nie istnieje bez życia. – mówi Weronika Pietras główna projektantka marki Simple CP – Projektując kolekcję wiosna/lato 2016 za cel postawiliśmy sobie stworzenie modeli, które łączyć będą funkcjonalizm, elegancję oraz efekt zaskoczenia. Kochamy pozytywnie zaskakiwać nasze klientki nowymi rozwiązaniami krawieckimi przy jednoczesnym zachowaniu harmonii, odpowiednich proporcji i subtelności, tak by przede wszystkim wyglądać w naszych ubraniach pięknie. W tym sezonie ubrania Simple mają dodawać odwagi, podkreślić sylwetkę w nienachalny sposób. Pamiętamy o tym , że to przede wszystkim kobieta, dziewczyna i jej osobowość ogrywają główną rolę, ubrania nie mogą kraść jej „show”.

Dodatki w stylu dandysa alternatywą dla klasycznych szpilek?

Simple to także dodatki. Obok klasycznych szpilek pojawiają się wygodne półbuty. Możesz wybrać szykowne czarno-białe mokasyny lub srebrny model. Do swoich codziennych stylizacji dobierz dużą torbę, która pomieści laptopa i dokumenty, ale na imprezę zabierz rockową torebkę z metalowym wykończeniem. I nie zapomnij o modnych okularach przeciwsłonecznych!

Kampania Simple wiosna-lato 2016

Zobacz niesamowite zdjęcia z kampanii Simple na sezon wiosna-lato 2016 inspirowane pracami wybitnych fotografów jak Ryszard Horowitz, uznany za prekursora cyfrowego przetwarzania fotografii oraz Stevena Kleina amerykańskiego fotografa, znanego z hiper realistycznych ujęć, nie rzadko kipiących seksualnością. Letnie kadry kampanii Simple CP poprzez multiplikację zyskują dodatkową głębię. Każde zdjęcie jest bowiem kolejnym rozdziałem opowieści Simple CP o nowym sezonie w którym mniej, zawsze znaczy więcej.