Kategorie Lifestyle

Słodkie prezenty na Dzień Ojca od Chocolissimo

Opublikowany Autor Paulina

Jaki jest idealny prezent na Dzień Ojca? Cóż… sprawa nie jest prosta! Powinien odzwierciedlać zainteresowania taty i jego pasje. No i oczywiście musi być słodki, bo przecież jest od dziecka! Pomóżmy dzieciakom znaleźć najlepsze prezenty dla ich tatusiów!

Jaki prezent na Dzień Ojca?

To samo pytanie zadawałam sobie kilka lat temu. Mój tata jest fanem lotnictwa: marzy mu się kurs na pilota. Skoro tak, czemu nie miałabym mu kupić w prezencie na Dzień Ojca samolotu? A najlepiej kilku, żeby mógł je zmieniać w zależności od potrzeb i nastroju! Marzenia są po to, by je spełniać! Tym bardziej, że znalazłam markę Chocolissimo, dzięki której nawet najbardziej zwariowane prezenty na Dzień Ojca są na wyciągnięcie ręki!

Spełnij marzenia!

Oczywiście nie każdy tata marzy o tym, by szybować w przestworzach. Niektórzy ojcowie mają znacznie bardziej przyziemne marzenia. No bo kto by nie chciał z okazji Dnia Taty dostać Porshe 911 opakowanego w wielką czerwoną kokardę?

W ofercie Chocolissimo znajdziecie też coś dla “złotej rączki”. Młotek, śrubokręt, kombinerki, klucz płaski i nastawny powinny wystarczyć, by na chwilę zatrzymać majsterkowicza w domu, a nie w ukochanym warsztacie. No i oczywiście możecie je wspólnie spałaszować, bo są wykonane z pysznego połączenia mlecznej i deserowej czekolady!

Prezenty na Dzień Ojca dla fanów sportu

Panowie najczęściej uwielbiają sport. Część z nich uprawia go aktywnie: biegają, grają w piłkę, jeżdżą na rowerze. Inni nie wyobrażają sobie dnia bez Fify, a opuszczony mecz w telewizji urasta do rangi tragedii. Niezależnie od tego, do której grupy zalicza się wasz tatuś, powinien być zachwycony czekoladowymi padami do grania na Playstation lub zupełnie nowym rowerem…

A o jakim prezencie na Dzień Ojca marzy Wasz tatuś?