Kategorie Moda

Sukienka na bal szóstoklasisty

Opublikowany Autor Beata
Sukienka na bal szóstoklasisy

Bal szóstoklasisty – sukienka to podstawa!

Twoją córkę czeka niedługo bal szóstoklasisty? To pierwsze z wielu ważnych wydarzeń w jej życiu, więc musisz zadbać o to, aby był to niezapomniany i wyjątkowy pod każdym względem moment. Jednym z tych najbardziej kluczowych elementów balu jest oczywiście sukienka. Twoja córka musi tego dnia poczuć się jak prawdziwa księżniczka. Zapytaj ją wiec, czy wie, jaką chciałaby mieć sukienkę. Jeśli ma swoje zdanie na ten temat, to uwzględnij jej opinię podczas zakupów. Jeśli się waha, to pomóż córeczce w podjęciu decyzji i razem z nią przejrzyj oferty sklepów. Sukienka na bal szóstoklasisty musi podobać się przede wszystkim Twojej córce i powinna być jak najbardziej wygodna.

Aby pomóc Ci w wyborze przygotowaliśmy dziś mały przegląd najładniejszych sukienek na bal szóstoklasisty. Może któraś z nich spodoba się Twojej córeczce.

Czarna sukienka na bal szóstoklasisty

czarna sukienka na bal szóstoklasisty
Czarna sukienka na bal szóstoklasisty / Zalando.pl

Jeżeli w szkole, do której chodzi Twoja córka istnieje zasada, że sukienka na bal powinna być czarna albo granatowa, to niestety musisz się dostosować. Jednak czarna sukienka nie będzie wyglądać nudno, jeśli dodasz do niej kolorowe dodatki, które przecież nie są zabronione. Zestaw ją na przykład ze złotymi lub kolorowymi bucikami, a we włosy córeczki wepnij kwiatowe spinki lub inne ozdoby. Będzie wyglądać elegancko, stonowanie i zarazem ciekawie.

Kolorowa sukienka na bal szóstoklasisty

kolorowa sukienka na bal szóstoklasisty
Kolorowa sukienka na bal szóstoklasisty / Zalando.pl

Jeśli jednak szkoła pozwala na dowolną kreację balową i nie narzuca, jaka sukienka na bal szóstoklasisty jest odpowiednia, to możesz poszaleć. Zapytaj się swojej córeczki, jaki jest jej ulubiony kolor i jaki kolor sukienki by chciała. Możesz wybrać spośród morza najróżniejszych barw. Bardzo modne i lubiane przez dziewczynki są oczywiście sukienki w kolorze różowym, ale oprócz tego ciekawym wyborem będzie sukienka błękitna, zielona, bordowa czy fioletowa. Możesz tez postawić na wzorzyste modele, jak na przykład urocze sukienki w kwiatuszki albo gwiazdki. Ważne, aby Twoja córka czuła się w niej jak mała dama.

Jeżeli już wiesz, jak ma wyglądać wymarzona sukienka na bal szóstoklasisty Twojej córki, to śmiało ruszaj na zakupy. Poniżej przygotowaliśmy jeszcze przegląd najładniejszych sukienek koktajlowych dla dziewczynek: