Kategorie Moda

Sukienka oversize – zobacz przegląd propozycji z Zary, Reserved, Top Secret i Zalando.pl!

Opublikowany Autor Laura

Sukienka oversize potrafi zdziałać cuda w dziedzinie kamuflażu!  W sezonie jesień/zima 2015 nie wyjdzie z mody! Zobaczcie najciekawsze modele, które znalazłam z sklepach!

Sukienka oversize

Sukienka oversize ma swoje wady i zalety. Niektórzy (np. ja) lubią chować za tym fasonem swój niezbyt pokazowy brzuszek. Na nic sugestie, że fitness trzy razy w tygodniu z Ewą Chodakowską odmieni sytuację! Na razie ratuje ją właśnie sukienka oversize…

Niestety sukienka oversize ma też wady. Choć ukryje co nieco, to nic nie podkreśli. Nie będziesz w niej miała talii, nie uwypukli bioder, ani nic z kobiecej sylwetki. No chyba, że w dużych rozmiarach będą rękawy, a nie reszta sukienki 😉 Oversize nie oznacza bowiem, że coś jest za duże. Takie określenie dotyczy ubrań z nieproporcjonalnie wielkim jednym elementem, chociażby rękawami. Tego typu odzież ma swoją rozmiarówkę tak, jak każda inna. Nie kupuj więc sukienki o 4 rozmiary za dużej z myślą, że zrobisz z niej sukienkę oversize!

Sukienka dresowa oversize

Już w zeszłym roku dres opanował świat mody. Obok dresowych płaszczy, bluz, pojawiły się też sukienki oversize. Oprócz oczywistej wartości jako element stylizacji jest po prostu… wygodna! Znajdziesz ją m.in. w ofercie Reserved, ale również bez wychodzenia z domu w internecie. Sporo dresowych sukienek oversize można wypatrzeć na Zalando.pl.