Kategorie Moda

Sweter z reniferem: obowiązkowy element jesiennych zakupów

Opublikowany Autor Klaudia
Sweter z reniferem (fot. popsugar.co.uk oraz dorothyperkins.com)

Sweter z reniferem – hit czy kit?

Sweter świąteczny dla jednych będzie nieco obciachowy, inni się w nim zakochają. Sweter z reniferem to jednak jeden z najbardziej charakterystycznych elementów garderoby na ten sezon. Najczęściej są to czerwone swetry z zabawnym wizerunkiem renifera, którego charakterystyczną cechą jest wielki, czerwony nos. Swetry z reniferem są także często dostępne w bardziej neutralnych kolorach – granatowym czy szarym, jednak to właśnie sam wzór renifera z czerwonym nosem pozostaje najbardziej rozpoznawalny. Musi być zabawny i z lekkim przymrużeniem oka. Sweter z reniferem nie będzie propozycją dla każdego, jednak na pewno docenią go osoby, które nie traktują mody do końca serio i lubią się nią bawić. Dobrej jakości sweter przypadnie też do gustu każdemu zmarzluchowi.


Sweter w renifery – dla miłośników skandynawskiego stylu

Sweter w renifery jest propozycją bardziej “na serio”. Ten sweter norweski cechuje się bardzo charakterystycznym splotem i wzorem. Powielany jest na odzieży damskiej, męskiej, a nawet dziecięcej. Uniwersalne połączenie kolorów – bieli z czernią, granatem i czerwienią sprawia, że taki sweter w renifery może być bardzo stylowym dodatkiem do wielu jesiennych i zimowych stylizacji. Wzór reniferów jest jednak traktowany bardzo różne i możemy znaleźć na prawdę wiele różnorodnych modeli. Niektóre wzory nawet bardzo zbliżają się do tego, by renifer wyglądał jak najbardziej naturalnie, inne stawiają na bardzo proste kształty. Dzięki takiemu dużemu polu do wyboru, możemy bez trudu znaleźć fason, który przypadnie nam do gustu.


Świąteczny sweter dla gadżetomaniaków

Sweter jest popularnym prezentem świątecznym, a ten sweter z reniferem z pewnością zrobi wrażenie. Sweter z wzorem renifera ma w okolicy brzucha specjalną kieszonkę, do której wkładamy smartfona, na którym odpalona jest animacja ze specjalnej aplikacji. To nie tylko zabawny gadżet, ale też praktyczny gadżet, który rozwiązuje problem – gdzie schować telefon. Taki żartobliwy prezent połączy zarówno miłośników technologii, jak i ciepłych, wełnianych swetrów.


A jak Wam podoba się sweter z reniferem? Które modele wolicie – żartobliwe, kolorowe z reniferem czy norweskie swetry w renifery? Jakie inne ubrania kojarzą Wam się ze świątecznym klimatem? Czekamy na Wasze komentarze!