Kategorie News

Świąteczne historie H&M: mamy zapowiedź kolekcji!

Opublikowany Autor Paulina

Choć do Bożego Narodzenia pozostało jeszcze trochę czasu, H&M już teraz uchylił rąbka tajemnicy prezentując zapowiedź filmu reklamującego kolekcję oraz zdjęcia z lookbooka.

Świąteczne opowiadanie H&M

W 2017 roku w filmie promującym świąteczną kolekcję H&M wystąpią Nicky Minaj, Jesse Williams oraz John Turturro. Historia rozegra się w pełnym ciepła i serdeczności świecie fantazji. Reżyserem filmu jest Johan Renck. Mamy już małą zapowiedź!

Film jest nowoczesną interpretacją klasycznych bajek. Opowiada historię dzielnej dziewczynki, która ściga złego brata Świętego Mikołaja. Nicki Minaj gra mamę dziewczynki, ale także cudowną wróżkę. W podwójne role wcielili się również Jesse Williams oraz John Turturro.

“Kocham ten film za wspaniałe przesłanie. Uwielbiam patrzeć jak dziewczynka staje się małym bohaterem, którego każdy z nas ma w sobie. W Święta zawsze czujemy ten szczególny rodzaj magii” – mówi Nicki Minaj.

Świąteczny lookbook H&M

Zaproszenie do wysłuchania opowiadania na dobranoc to jednak nie wszystko! H&M już teraz prezentuje nam trendy, po które będziemy mogły sięgnąć w gorącym bożonarodzeniowym okresie. Połączenie klasycznej elegancji z ekscentrycznymi detalami pozwoli nam wybierać z szerokiego wachlarza propozycji. Dzięki temu z łatwością stworzymy stylizacje zarówno na Wigilię w rodzinnym gronie, jak i takie, które sprawdzą się podczas szaleństw sylwestrowej nocy. Czy już wiecie na co się skusicie i co musi koniecznie znaleźć się w Waszych szafach?

materiały prasowe
materiały prasowe
materiały prasowe
materiały prasowe
materiały prasowe