Kategorie Lifestyle

Smartfon? Liczy się wnętrze!

Opublikowany Autor Paulina

Telefon towarzyszy mi wszędzie i o każdej porze. Zaraz po przebudzeniu sprawdzam na nim godzinę, a potem… pogodę! Oczywiście mogłabym wyjrzeć za okno, ale o ileż bliżej jest mój smartfon. Nie przestaje mi towarzyszyć również w pracy. Przyznam Wam się do czegoś… Kolorystycznie idealnie pasuje do mojego komputera. Jest też ważnym elementem codziennych stylizacji. Skoro mam go tak często obok siebie, musi nie tylko mieć mnóstwo pożytecznych funkcji, ale też dobrze wyglądać. No i robić świetne zdjęcia!

Wygląd to jeszcze nie wszystko!

Liczy się też wnętrze. I to nie tylko dosłownie. Cóż z tego, że Twój telefon może wszystko, skoro nie możesz z tych funkcji korzystać, bo… są za drogie! Okazuje się więc, że kluczem do pełni szczęścia jest właściwie dobrana oferta. Najlepiej taka, w której rozmowy i smsy są za darmo, a limit internetu na tyle wysoki, że nie sposób go przekroczyć! A ponieważ drugim urządzeniem, z którym niemal się nie rozstaję jest komputer, przydałby się też pakiet internetu dla domu. I choć tak skrojona oferta wydawała mi się niemal nierealna, okazało się, że można otrzymać ją w Orange!

Orange Love

Już za 79,99 zł możesz dzwonić i smsować ile chcesz, a dodatkowo otrzymujesz 5 GB internetu w telefonie i internet domowy o przepustowości do 100 Mb/s.

To nie wszystko! Wystarczy dopłacić jedynie 20 zł, by oprócz tych usług korzystać również z telefonu domowego i móc oglądać niemal 100 kanałów telewizyjnych.

Wydaje Wam się, że powyższa oferta jest idealna? A co powiecie na poszerzenie przepustowości internetu do 300 Mb/s? i zwiększenie ilości kanałow tv do prawie 150? Ja jestem na tak! Tym bardziej, że różnica w cenie wcale nie jest duża. Przez pierwsze 3 miesiące to zaledwie 10 zł.

A do tego niezależnie od wybranego pakietu możecie wypożyczyć jeden z mnóstwa filmów i bajek dla dzieci lub rozszerzyć swój pakiet telewizyjny o dodatkowe opcje.

Skusicie się?