Kategorie Moda

Torebki idealne do karnawałowych kreacji

Opublikowany Autor Julita Buczek
modne torebki na karnawał

Czeka cię impreza karnawałowa lub po prostu jesteś umówiona na romantyczną kolację? Strój już przyszykowany, ale brakuje ci pomysłu na to jaką torebkę mogłabyś dobrać do karnawałowej kreacji. Gotowe propozycje, które dla ciebie przygotowałam na pewno powinny ułatwić ci wybór. Trzy okazje i trzy stylizacje, bez wątpienia powinny pomóc, przy wyborze idealnej torebki na karnawał.

Torebki Na imprezę

Kiedy idziesz do klubu, trzeba mieć na uwadze, że warto, aby torebka była zawsze przy tobie. Pomocna będzie ta na długim pasku, który został wykonany ze złotego łańcuszka. Wtedy nasza torebka, będzie częścią ozdobnych akcesoriów, takich jak biżuteria. Błyszcząca, dopasowana sukienka bez wątpienia powinna się tutaj sprawdzić, w końcu mamy karnawał. Pamiętaj, kiedy kupujesz szpilki na imprezę, powinnaś wcześniej sprawdzić, jak się w nich chodzi. Dlatego warto przejść się w nich po domu, koniecznie przed ważnym wyjściem. Dzięki temu, będziesz mogła sprawdzić stabilność obcasa.

Torebki do restauracji

Czeka cię romantyczna kolacja we dwoje? Na tę okazję możesz wybrać kopertówkę. W restauracji będziesz mogła położyć ją np. na krześle. Stylizacja idealna, powinna składać się z dopasowanych spodni i luźnej góry. Wysokie szpilki podkreślą i wydłużą optycznie nogi. Dzięki temu całość, będzie wyglądać elegancko i z klasą. Jeśli, jednak jesteś fanką sukienek, nic nie stoi na przeszkodzie, abyś ją założyła. Miej, jednak na uwadze głębokość dekoltu, aby nie był zbyt duży, ponieważ teraz głównym trendem jest minimalizm.

Koniecznie zobaczcie inne propozycje modnych torebek, idealnych na karnawał!