Kategorie Moda

Trend mini me: takie same ubrania dla mamy i córki, taty i syna

Opublikowany Autor Klaudia
Takie same ubrania dla mamy i córki, czyli trend mini me (fot. Mohito)

Takie same ubrania dla mamy i córki, czyli trend mini me

Takie same ubrania dla mamy i córki doczekały się własnej nazwy. Cieszący się coraz większą popularnością trend mini me to nic innego, jak tworzenie niemal identycznych kolekcji dla rodziców i dzieci. Oczywiście kolekcje dla dorosłych nie są przeniesione 1:1 do kolekcji dziecięcej. Najczęściej jednakowy jest motyw przewodni, zastosowane materiały, tkaniny czy podobne fasony. W kolekcji dla mamy możemy np. znaleźć T-shirt z zabawnym napisem “Queen” czyli “królowa”, podczas, gdy mała dziewczynka może dostać podobną z napisem “Princess” (“księżniczka”). Takie same ubrania dla mamy i córki to niezwykły sposób na podkreślenie łączącej was więzi i jeżeli podoba wam się ta idea, zobaczcie gdzie kupić takie ubrania.

Takie same ubrania dla mamy i córki, czyli trend mini me (fot. Mohito)
Takie same ubrania dla mamy i córki, czyli trend mini me (fot. Mohito)

Takie same ubrania dla mamy i córki – gdzie kupić?

Identyczne ubrania dla mamy i córki znajdziemy w kilku sklepach, które specjalizują się w mini me, jednak coraz częściej również sieciówki i znane marki modowe sięgają po ten trend. Po raz pierwszy w historii Mohito możemy zobaczyć właśnie takie kolekcje w najnowszej ofercie marki. To również pierwszy raz, kiedy firma przygotowała propozycje ubrań i dodatków dla dziewczynek. Kolekcja ta jest doskonałym odbiciem oferty dla kobiet, a tym samym świetnie rozumie potrzeby najmłodszych miłośniczek mody, stawiając na komfort i wygodę.


Takie same ubrania dla taty i syna

Inną odsłoną mini me jest trend w modzie męskiej. Czy jest bowiem coś bardziej uroczego niż tata i syn w takiej samej koszulce czy bluzie? Z pewnością wiele mam i żon odpowie, że nie. Zdarzają się nawet ubrania dla niemowląt, która nawiązują do mody męskiej! Nierzadko są to zabawne kolekcje z lekkim przymrożeniem oka, jednak nie brakuje także bardziej eleganckiej odsłony. Marynarki czy blezery o podobnym kroju dla małego człowieka i taty wyglądają bardzo stylowo.


Ciekawą odsłoną trendu mini me są także takie same ubrania dla całej rodziny. Oczywiście fasony dopasowane są do danej osoby, ale stylistyka czy materiały tworzą spójną kolekcję, którą mogą nosić zarówno dzieci jak i dorośli. Dla jednych takie same ubrania dla dzieci i dorosłych są urocze, dla innych stąpają po cienkiej granicy między stylem a kiczem. A jak jest w waszym przypadku? Czy podobają wam się np. takie same ubrania dla mamy i córki w nowej kolekcji Mohito?


Zobacz także buty EMU dla dzieci >>>