Kategorie Moda

Van Graaf: Wyjątkowa odzież na lato!

Opublikowany Autor Karolina Podobas
van graaf

Van Graaf sklepy

W sierpniu 2001 roku powstała firma Van Graaf. Dzięki ogromnemu wyborowi swoich produktów już od wielu lat każda Van Graaf kolekcja rozkochuje w sobie coraz większą rzeszę fanów. Nie ma w tym nic dziwnego, ponieważ ma ona pod sobą wiele znanych marek, rozsławionych dzięki swoim tkaninom oraz jakości i staranności wykończenia. Produkty firmy możemy zakupić w salonach stacjonarnych w całej Polsce, a także na Węgrzech, w Niemczech, czy Szwajcarii. Jedno jest pewne, iż w każdym z tych miejsc zawsze znajdziemy coś dla siebie.

Van Graaf nowości

Lato to czas, w którym każda z nas z chęcią wybiera odważniejsze i luźniejsze stylizacje. Warto jednak, by każda z nich była podkreślona niepowtarzalnymi akcesoriami, tak byśmy wyróżniały się z tłumu. To właśnie dlatego w kolekcjach nie mogło zabraknąć subtelnych apaszek, gdyż nic tak jak one nie nadaje naszym outfitom lekkości oraz seksapilu. Warto więc by nie zabrakło ich w naszych letnich kreacjach.

 

A perfect everyday look – comfy but dressed!

A post shared by VAN GRAAF (@vangraafcom) on

Van Graaf sukienki

Van Graaf swetry to doskonały wybór dla każdej z nas na chłodne dni. Co jednak oferuje nam marka na lato? Oczywiście nic innego jak tylko niezwykle kobiece sukienki w wielu fasonach, wśród których każda z nas może znaleźć coś dla siebie. Zaczynając od wieczorowych modeli, aż po zwiewne i lekkie model boho na co dzień. Ponadto dzięki swojemu wyjątkowo trwałemu i wytrzymałemu materiałowi wszystkie kreacje zawsze będą ponadczasowym elementem naszej garderoby. A jak Wam podobają się poniższe fasony sukienek na nadchodzące sezony?

 

van graaf
Zdjęcia udostępnione na stronie vangraaf.com