Kategorie Moda

Wiosenne trendy – oryginalność i indywidualizm

Opublikowany Autor Julita Buczek
Wiosenne trendy 2017

Zima jeszcze trwa w najlepsze, jednak prezentacje wiosennych kolekcji już się zaczęły. Głównym trendem, będzie bez wątpienia oryginalność. Nowe formy i kroje ubrań, ciekawe kolory to głównie one będą królować w nowym sezonie.

Na wiosnę warto będzie zaopatrzyć się kolorowe ubrania, które będziesz mogła nosić na wiele różnych sposobów. Zaczynając od siłowni, a kończąc na wycieczce ze znajomymi. Funkcjonalność i wygoda te dwa określenia powinny przyświecać ci przy wyborze wiosennej garderoby.

Na siłownię

Jeśli wyznaczyłaś sobie za cel, poprawienie swojej formy, warto zwrócić uwagę na wygodne ubrania, które dobrze sprawdzą się na siłowni. Biustonosz dobrze podtrzymujący piersi czy odpowiednie obuwie powinny być pierwszymi punktami na twojej zakupowej liście. Na pewno nie obędzie się bez spodni i koszulki, najlepszy materiał to ten wykonany z odpowiednio oddychającej tkaniny.

fot. autor nieznany, wiosenne trendy na siłownię
fot. autor nieznany, wiosenne trendy na siłownię

Na co dzień

Wygodne ubrania możesz nosić również na co dzień. Nie jest to jednak równoznaczne z wybraniem dresu. Postaw na prostą, klasyczną elegancję – to właśnie ona idealnie wpisze się w wiosenne trendy. Kolorowa koszulowa bluzka, połączona z dopasowanymi cygaretkami będzie wyglądać naprawdę dobrze, jeśli dodasz do niej buty na koturnie czy wyższym obcasie. Nie zapominaj o spódnicy, na sklepowych półkach znajdziesz bardzo wiele, ciekawych modeli. Założona do balerin i dopasowanego żakietu, sprawdzi się w pracy.

fot. autor nieznany, wiosenne trendy na co dzień

Jeszcze więcej wiosennych trendów znajdziecie poniżej!