Kategorie Moda

Zalando Iconics – dlaczego powinnaś mieć te buty?

Opublikowany Autor Laura
Zalando Iconics

Zalando Iconics – czy w Twojej szafie ich brakuje?

Patrzysz na swoją szafę i wydaje Ci się, że chyba nie ma takich butów, których nie dałoby się tam znaleźć? Sanadały, baleriny, botki, sneakersy – wszystkie w najmodniejszym wydaniu… Na ich podstawie można dokonać małego przeglądu aktualnych trendów, a wymyślne detale świadczą o Twoim modowym pazurze…

Zalando Iconics
Shutterstock

Ale czy na pewno możesz powiedzieć, że nie zdarza Ci się nie mieć butów pasujących do stylizacji? Założę się, że tak! W mojej garderobie jest naprawdę sporo szpilek, ale nie zawsze znajduję te, które dobrze wyglądają z wybranymi ubraniami. I do tego sprawdzą się na każdą okazję, niezależnie od okoliczności… Czy w ogóle ktoś wymyślił taką parę butów?

Obie potrzebujemy czegoś ponadczasowego i klasycznego. Butów, które oprą się zmieniającym się trendom i wciąż będą hot… Myślicie, że to możliwe?

Zalando Iconics
materiały prasowe Pomada

Klasyczne formy i kolory w Zalando Iconics

Odpowiedzią na nasze potrzeby ma być obuwie z Zalando Iconics. Klasyczne formy z modnymi i nowoczesnymi detalami. W kolekcji 90 modeli butów prym wiedzie ponadczasowa czerń, ale gdzieniegdzie pojawia się równie uniwersalny beż czy brąz. Wśród propozycji Zalando Iconics nie zabrakło też nie wychodzącej z mody imitacji skóry węża.

Zalando Iconics
materiały prasowe Pomada

Stać mnie na to?

Nie zawsze możemy sobie pozwolić na wydanie majątku na nową parę butów. Niezależnie od tego, jak wielką miłością je pokochamy. Na szczęście projektant Zalando, Rafael Nespeirera, zadbał o to, by styl oraz jakość łączyły się z w miarę przystępną ceną. Każdy model butów Zalando Iconics został wykonany z oryginalnej, delikatnej skóry w hiszpańskim mieście Elche od końca XIX wieku. To miejsce słynie ze znakomitych kaletników. Ceny butów Zalando Iconics zaczynają się od 249 zł. Za najdroższy model zapłacicie 549 zł. Na szczęście ich jakość zdaje się przekonywać, że nowy nabytek posłuży nam przez wiele sezonów.

Jak sądzicie? Warto? Ja myślę, że tak!